Rit overzicht: Zomer programma

Rit Datum Tijd Km Omschrijving Kaart +GPX GPX
dinsdag, 1 januari 2019 na

In bijlage of volgende link vind je een uitprintbare versie van alle ritten 2019 voor wtc Jong en Fit Zele

https://www.wtcjongenfitzele.be/system/files/Rittenschema_2019.pdf

Ritten overzicht Zomerprogramma
zondag, 24 februari 2019 09u00 80

Openingrit 4 naar hulst

Openingrit 4 naar hulst Binaire data 4eVB Rit 2019.gpx
1 zondag, 3 maart 2019 09u00 75

Openingsrit 2019:

Zele-Berlare-Uitbergen-Schellebelle-Massemen-Westrem-St Lievens Houtem-Letterhoutem-Strijmeers-Impe-Lede-Schoonaarde-Berlare-Donk-Heikant-Zele

Schellebelle_StLievenshoutem_Impe Binaire data R1_Schellebelle_StLievenshoutem_Impe_75km_v1.gpx
2 zondag, 10 maart 2019 08u30 85

Zele- Dendermonde- Lebbeke- Opwijk- Mollem- Kobbegem- Bekkerzeel- Asse- Opwijk- Wieze- Schoonaarde- Berlare- Donk- Spoele E17- Zele

Opwijk Kobbegem Asse Binaire data R2_Opwijk_Kobbegem_Asse.gpx
3 zondag, 17 maart 2019 08u30 80

Zele- Sint Anna- Waasmunster- Elversele- Tielrode- Temse- Steendorp- Bazel- Kruibeke- Haasdonk- Temse- Elversele- Waasmunster- Huivelde- Zele (rit onder leiding van Ivan De Picker) 

Ronde vh Waasland Binaire data R3_Ronde vh waasland.gpx
4 zondag, 24 maart 2019 08u30 100

Everslaar- Heiende- Eksaarde- Moerbeke- Axel- Spui- Terneuzen- Zaamslag- Zaamslagveer- Terhole- Hulst- Kemzeke- St Pauwels- Puivelde- Sinaai- Daknam- Lokeren- Zele

Axel-Spui-Terneuzen-Zaamslag Binaire data R4_Axel_Spui_Terneuzen_Zaamslag_100km.gpx
5 zondag, 31 maart 2019 08u30 85

Berlare- Schoonaarde- Wichelen- Schellebelle- Wetteren- Ten Ede- Melle- Gontrode- Lanskouter- Oosterzele- Bavegem- Letterhoutem- Vlierzele- Impe- Lede- Hofstade- Aalst- Herdersem- Wieze- Denderbelle- Dendermonde- Grembergen- Zele

Gontrode-Landskouter-Oosterzele Binaire data R5_Gontrode_Lanskouter_Oosterzele_85km_0.gpx
6 zondag, 7 april 2019 08u30 85

Lokeren- Heiende- Doorslaar- Puyenbroeck- Overslag- Zuiddorpe- Sint Jansteen- Kemzeke- Sint Pauwels- Sint Niklaas- Hamme- Zogge- Zele 

Op einde volgen doortocht ronde van Vlaanderen 

Lokeren - Overslag - Kemzeke - RVV Binaire data R6_RVV volgen.gpx
7 zondag, 14 april 2019 08u30 85

Zele- Donk- Uitbergen- Schellebelle- Serskamp- Smetlede- Oordegem- Vlierzele- Sint Lievens Houtem- Herzele- Sint Lievens Esse- Steenhuize Wijnhuize- Sint Antelinks- Woubrechtegem- Herzele- Ressegem- Mere- Erpe- Lede- Schoonaarde- Berlare- Zele

Herzele-Sint-Antelinks Binaire data R7_SintAntelinks_PeterM_85kmv2.gpx
8 zondag, 21 april 2019 08u00 115

Heikant- Everslaar- Lokeren- Eksaarde- Moerbeke- Zelzate- Sas van Gent- Philippene- Ijzendijke- Watervliet- Kaprijke- Lembeke- Sleidinge- Evergem- Wondelgem- Gent-St Amandsberg- Destelbergen- Laarne- Kalken- Overmere- Zele 

Sas van Gent - Philippine-Ijzendijke Binaire data R8_SasVanGent_Philippene_Ijzendijke_115km.gpx
9 zondag, 28 april 2019 08u30 85

Lokeren- Oudenbos- Beervelde- Destelbergen- Lochristi- Hyfte- Desteldonk- Zaffelaere- Wachtebeke- Eksaarde- Sinaai- Waasmunster- Hamme- Zogge- Moerzeke- Dendermonde- Grembergen- Zele
AANPASSEN => eventueel in Sinaai

Hyfte-Desteldonk-Zaffelaere Binaire data R9_Hyfte_desteldonk_zaffelaere_85km_0.gpx
10 woensdag, 1 mei 2019 07u30 115

Berlare- Uitbergen- Lede- Erondegem- Aaigem- St Antelinks- Ophasselt- Deftinge- Geraardsbergen "Resteleurstraat en Denderoordstraat"- Moerbeke- Galmaarden- Congoberg- Denderwindeke- Pollare- Ninove- Denderhoutem- Erondegem- Nieuwerkerken- Lede- Schoonaarde- Donk- Zele   (Rit onder leiding Peter Michiels )

Geraardsbergen-Congoberg-Pollare ( Peter Michiels) Binaire data R10_Geraardsbergen-Congberg-R-peter_115km.gpx
11 zaterdag, 4 mei 2019 08u00 140
  • Schoeters Classic
  • Vertrek in Zele om 8u00, mensen van Lokeren om 8u15 aan start
  • https://www.wtchemelrijk.be/wp-content/uploads/2018/12/Memorial-2019-affiche.pdf
Schoeters Classic
12 zondag, 5 mei 2019 08u30 85

Overmere- Uitbergen- Wichelen- Lede- Aalst- Hekelgem- Teralfene- Liederkerke- Borchtlombeek- Ternat- St Ulrik Kapelle- Asse- Kobbegem- Mollem- Merchtem- Opwijk- Opstal- St Gillis- Dendermonde- Grembergen- Zele

Teralfene-Liedekerke-Borchtlombeke Binaire data R12_Teralfene_liedekerke_Borchtlombeke_85km.gpx
13 zondag, 12 mei 2019 08u30 80

Berlare- Schoonaarde- Gijzegem- Wieze- Herdersem- Moorsel- Affligem- Essene- Putberg- Asse- Mollem- Brussegem- Merchtem- Peizegem- Buggenhout- Baasrode- Vlassenbroekbrug- Grembergen- Hamme_ Zogge- Waasmunster- Lokeren- Zele

Putberg Binaire data R13_Putberg_80km.gpx
14 zondag, 19 mei 2019 08u00 105

Overmere- Kalken- Wetteren- Oosterzele- Scheldewindeke- Balegem- Velzeke- Roborst- RozebekeRekelberg- Brakel- Valkenberg- Michelbeke- Berendries- St Maria Oudenhove- St Lieven Esse- Woubrechtgem- Aaigem- Mere- Erpe- Lede- Schoonaarde- Berlare- Zele

Rekelberg-Valkenberg-Berendries Binaire data R14_Rekelberg_Valkenberg_Berendries_105km_0 (1).gpx
15 zaterdag, 25 mei 2019 08u00 160

Zele- Dendermonde- Rooien- Moorsel- Abdij-T eralfene- Liedenkerke- Borchtlombeek- Eizeringen- Oude Plaats- Herfelingen- Bellingen -Tubize- Stehou- Virginal Samme- Henripont- Triboureau- Hellend vlak van Ronqueires- Crouseau- Itter- Kasteelbrakel- Essenbeek- Dworp- Lakenberg- Vlezenbeek- Sint Anna Pede- Sint Ulriks Kapelle- Asbeek- Meldert- Baardegem- Lebbeke- Dendermonde- Zele  (+/- 20 hellingen en 1550 HM)

2 bevooradingen ( Bellingen kerk na 58km + 110km Lot, na bruine put) 

J&F Classic V2 Binaire data Jong en fit Classic v6 160.gpx
16 zondag, 26 mei 2019 09u00 70

VERKIEZINGEN:

Berlare- Schoonaarde- Wichelen- Lede- Impe- Erondegem- Ottergem- Bambrugge- Zonnegem- Burst- Aaigem- Heldergem- Haaltert- Erembodegem- Nieuwerkerken- Lede- Uitbergen- Overmere- Heieinde- Everslaar- Heikant- Zele

 

Burst Aaigem Heldergem Binaire data R16_Burst_Aaigem_Heldergem_70km.gpx
17 donderdag, 30 mei 2019 08u00 100

Zele- Berlare- Uitbergen- Wanzele- Vlekkem- Bambrugge- Burst- Herzele- Erwtegem- Brakel- Lierde- St Lieven Esse- Sint Antelinks- Woubrechtegem- Aaigem- Erpe Mere- Lede- Schoonaarde- Berlare- Zele (GPX einde niet via dijk) (ritje onder leiding van Kris)

Brakel_ritje Kris Binaire data R17_Brakel_ritje Kris.gpx
18 zondag, 2 juni 2019 08u30 85

Zele- Donk- Uitbergen- Schellebelle- Wetteren- Massemen- Bavegem- St Lievens Houtem- Oosterzele- Melle- Heusden- Destelbergen- Beervelde- Zaffelare- Zeveneken- Overmere- Zele

Uitbergen Bavegem Destelbergen Binaire data R18_Uitbergen_Bavegem_Destelbergen_85km 2.gpx
19 zondag, 9 juni 2019 07u30 115

Dendermonde- Lebbeke- Opwijk- Asse- Sint Ulriks Kapelle -Dilbeek- 't Hol Van Wambeek-Kattestraat- Gaasbeek- Pepingen- Gooik- Oetingen- Vollezele- CongobergAalst- Schoonaarde- Berlare- Zele

'Hol van Wambeek-Kattestaat-Congoberg Binaire data R19_Hol van Wambeke.gpx
20 zaterdag, 15 juni 2019 08u00 180

Zele- Heiende- Lochristi- Wachtebeke- Zelzate- Katte- Stoepe- Oosteeklo- Lembeke- Kruiske- Maldegem- Sint Kruis-Brugge- Damme- Platheule- Hoorn- Middelburg- Eede- Sint Laureins- De Roste Muis (eten na 120km)- Watervliet- Maagd van Gent- Philippine- Sas Van Gent- Overslag- Westhoek- Moerbeke- Hillare- Lokeren-  Zele ( dank aan Lieven en Guy voor de voorbereiding)

's Avond eten Ribbetjes Cafe Snack - De Lantaarn => op voorhand inschrijven

Koninginnerit naar Brugge Binaire data R20_Koninginnerit2019.gpx
21 zondag, 23 juni 2019 08u00 100

Berlare- Lede- Mere- Aaigem- Woubrechtegem- St Lievens Esse- Steenhuize- Wijnhuizen- Smeerebbe- Vloerzegem- Idegem- Onkerzele- Geraardsbergen- Muur- Atembeke- Bosberg- Galmaarden-T ollembeke- Vollezele-  Denderwindeke- Meerbeke- Ninove- Iddergem- Welle- Erembodegem- Aalst- Hofstade- Gijzegem- Schoonaarde- Berlare- Donk- Zele

Muur-Bosberg Binaire data R21_Muur_bosberg_100km.gpx
22 zondag, 30 juni 2019 08u30 100

Lokeren- Oudenbos- Beervelde- Zaffelare- Wachtebeke- Moerbeke- Axel- Absdale- Hulst- De Klinge- Meerdonk- Verrebroek- Vrasene- St Gillis- St Pauwels- Belsele- Waasmunster- Zele

Axel-Hulst-De Klinge Binaire data R22_Axel_Hulst_DeKlinge_100km.gpx
23 zondag, 7 juli 2019 08u00 105

Overmere- Kalken- Laarne- Destelbergen- Gent- Drongen- Merendree- Landegem- Nevele- Vosselare- St Martens Latem- Deurle- Nazareth- Eke- Semmerzake- Melsen- Schelderode- Merelbeke- Heusden- Destelbergen- Beervelde- Heiende- Spoele- Zele

Drongen-Landegem-St Martens Latem Binaire data R23_Drongen_Landegem_StMartensLatem_105km (1).gpx
24 zondag, 14 juli 2019 08u00 110

Waasmunster- Belsele- St Pauwels- Kemzeke- DeKlinge- Clinge- Schuddebeurs- Zandberg- Grauw- Lamswaarde- Kloosterzande- Hengstdijk- Vogelwaarde- Koewacht- Moerbeke- Eksaarde- Everslaar- Zele

De Klinge-Zandberg-Kloosterzande Binaire data R24_DeKlinge_Zandberg_Kloosterzande_110km.gpx
25 zondag, 21 juli 2019 08u30 85

Overmere- Kalken- Wetteren- Massemen- Westrem- Bavegem- St Lievens Houtem- Herzele- St Lievens Esse- St Antelinks- Aspelare- Nederhasselt- Outer- Ninove- Okegem- Iddergem- Welle- Denderleeuw-Erembodegem-Aalst- Herdersem- Wieze- Denderbelle- Dendermonde-Zele

St Lievens houtem-St Lievens Esse-Ninove Binaire data R25_StLievensHoutem_StLievensEsse_Ninove_85km_0 (1).gpx
26 zondag, 28 juli 2019 08u30 100

Heieinde- Beervelde- Lochristi- Oostakker- St Amandsberg- Evergem- Sleidinge- Waarschoot- Lembeke- Oosteeklo- Assenede- Zelzate- Wachtebeke- Moerbeke- Eksaarde- Lokeren- Zele

Oostakker-Sleidinge-Waarschoot Binaire data R26_Oostakker_Sleidinge_Waarschoot_100km_0.gpx
27 zondag, 4 augustus 2019 08u00 90

Berlare- Schoonaarde- Gijzegem- Hofstade- Aalst- Erembodegem- Welle- Iddergem- Ninove- Meerbeke- Gooik- Roosdaal- Liedekerke- Affligem- Moorsel- Wieze- Denderbelle- Dendermonde- Grembergen- Zele

Iddergem-Ninove-Meerbeke-Gooik Binaire data R27_Iddergem_Ninove_Meerbeke_Gooik_90km.gpx
28 zondag, 11 augustus 2019 07u45 100

Een gezellige voormiddag samen fietsen met ander wielertoeristen, en dit alles voor het goede doel. Jong en Fit zal deelnemen aan een evenement ten voordele van 'jong dementie' ( https://nl-be.facebook.com/events/902859726726596/). Deze rit telt mee voor kampioenschap JnF en onze volgwagen  zal van de partij zijn. De gemiddelde snelheid zal tussen de 28 en 30 km/u liggen. 

Tijdens de rit is er bevoorrading voorzien en na de rit een spitburger & Chimay van het vat. De club betaald het inschrijvingsgeld.

 

Verzamelen 7u45 aan Cafe t' Gelag Heikant 255, Zele ( NIET MARKT)

Rit tegen Dementie Binaire data rit-voor-jong-dementie-4.gpx
29 donderdag, 15 augustus 2019 08u00 115

Overmere- Kalken- Wetteren- Oosterzele- Scheldewindeke- Beerlegem- Meilegem- Nederzalm- Welden- Eine- Oudenaarde- Edelare- Volkegem- Varent- St Maria Horebeke- St Kornelis Horebeke- Leberg- Elst- Michelbeke- Berendries-St Maria Oudenhove- Erwetegem- St Lievens Essen- Herzele- St Lievens Houtem- Vlierzele- Oordegem- Smetlede- Schoonaarde- Berlare- Zele

Edelare-Volkegem-Varent-Berendries Binaire data R29_Edelare_Volkegem_Berendries_115km.gpx
30 zondag, 18 augustus 2019 09u00 85

Heiende- Beervelde- St Amandsberg- Langerbrugge- Kerkbrugge- Wippelgem- Ertvelde- Rieme- Zelzate- Wachtbeke- Zaffelare- Beervelde- Laarne- Kalken- Overmere- Zele

Langerbrugge-Kerkbrugge Binaire data R30_Langerbrugge_Kerkbrugge_85km.gpx
31 zondag, 25 augustus 2019 08u00 100

Overmere- Kalken- Wetteren- Ten Ede- Melle- Lemberge- Landskouter- Scheldewindeke- Balegem- Velzeke- Strijpen- Roborst- Munkzwalm- Hundelgem- Dikkele- Munte- Bottelare- Lemberge- Melle- Wetteren- Schellebelle-  Uitbergen- Berlare- Zele  (Rit onder leiding van Karine Copejans)

Landskouter-Velzeke-Roborst Binaire data R31_Landskouter_Velzeke_Roborst_100km.gpx
32 zaterdag, 31 augustus 2019 08u00 100

Overmere- Kalken- Wetteren- Massemen- Westem- Bavegem- Letterhoutem- St Lievens Houtem- Oombergen- Groteberge- Erwtegem- St Maria Oudenhove- Brakel- Parike- Goeferdinge- Nederboelare- Schendelbeke- Idegem- Vloerzegem- Voorde- Aspelare- Nederhasselt- Heldergem- Kerksken- Haaltert- Aalst- Hofstade- Gijzegem- Schoonaarde- Berlare- Zele

Parike Binaire data R28_Parike_100km.gpx
33 zondag, 1 september 2019 09u00 80

Heikant - Everslaar - Heiende - Oudenbos - Zeveneken - Lochristi - Oostakker - Desteldonk - Mendonk - St-Kruis Winkel - Wachtebeke - Moerbeke - Sinaai - Puivelde - Belsele-Waasmunster - Hamme/Zogge - Zele

Mendonk St-KruisWinkel Binaire data R33_Mendonk_ StKruisWinkel_80km.gpx
zaterdag, 7 september 2019 18u30

Eetfestijn (deuren open vanaf 18u00, eten om 18u30)

(voorlopige datum)

Eetfestijn
34 zondag, 8 september 2019 09u00 75

Zele- Dendermonde- Hoogveld- Opstal- Opwijk- Mollem- Asse- Essene- Moorsel- Gijzegem- Schoonaarde- Berlare- Donk- Zele

AANPASSEN

Herdersem-Mollem-Impe Binaire data R34_Opstal_Mollem_Moorsel_75km.gpx
35 zondag, 15 september 2019 08u00 100

Waasmunster- St Niklaas- Hoogkamer- Velle- Haasdonk- Beveren- Melsele- Kallo- Doel- Fort Liefkenshoek- Doel- Oud Doel- Kieldrecht- Verrebroek- Vrasene- St Pauwels- Sinaai- Waasmunster- Zele

aanpassen haven en kasseitjes na toren doel via oostlangeweg ( naar links voor kasseien)

Kallo-Doel-Oud Doel Binaire data R35_Kallo_Doel_OudDoel_100km.gpx
36 zondag, 22 september 2019 08u30 90

Berlare- Uitbergen- Overmere- Kalken- Laarne- Heusden- Destelbergen- Beervelde- Zaffelare- Wachtebeke- Overslag- Westdorpe- Axel- Moerbeke- Eksaarde- Lokeren- Zele

Heusen-Zaffelare-Westdorp Binaire data R36_Heusden_Zaffelare_Westdorp_90km.gpx
37 zondag, 29 september 2019 08u30 85

Berlare- Schoonaarde- Gijzegem- Hofstade- Aalst- Erembodegem- Welle- Liedekerke- Okegem- Pamel- Puttenberg- Roosdaal- Meerbeke- Ninove- Aalst- Herdersem- Wieze- Denderbelle- Dendermonde- Grembergen- Zele

Okegem-Puttenberg-Roosberg Binaire data R37_Okegem-Puttenberg-Roosberg.gpx
38 zondag, 6 oktober 2019 09u00 70

Lokeren (Heiende)- Oudenbos- Beerveld- Destelbergen- Heusden- Melle- Ten Ede- Wetteren- Oordegem- Serskamp- Wanzele- Lede- Hofstade- Schoonaarde- Berlare- Donk- Zele 

Heusen-Melle-Ten Ede Binaire data R38_Heusden_Melle_TenEde_70km.gpx
39 zondag, 13 oktober 2019 09u00 60

SLUITINGSRIT :Meer informatie volgt op de website, onder leiding van Kampioen

Sluitingsrit Binaire data R39_sluitingsrit.gpx
zondag, 20 oktober 2019 09u00

WINTERPROGRAMMA Jong & Fit Zele VANAF 21/10:

  • Vertrek vanop Markt Zele om 9u00
  • 2 groepen:
    • met de koersfiets/MTB op de weg
    • met de MTB in het veld ( toertochten of zelf ritje)
  • Voorbereidingsritten starten begin Februari

       Iedereen is welkom !

Winterprogramma
zaterdag, 16 november 2019 19u00

Yearfiëste J&F 't Schipke , meer details volgen ( "we can doe a dansken then" ft. Kris & Davy)

Jaarfeest 2019